260 000 €
21 €/m²
Property 57083 photo 1
Property 57083 photo 2
Property 57083 photo 3
Property 57083 photo 4
Property 57083 photo 5
Property 57083 photo 6
Property 57083 photo 7
Property 57083 photo 8
Property 57083 photo 9
Property 57083 photo 10
Property 57083 photo 11
Property 57083 photo 12
Property 57083 photo 13
Property 57083 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od grada: 19 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 294 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
330 000 € 379 €/m²
  • Kod objekta 21281
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
315 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 48867
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 46092
  • Kvadratura 8841 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
220 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 46069
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
330 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 44033
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m

Prijava za Newsletter