Prodaja - Zemljište 3675 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
220 000 €
59 €/m²
Property 52631 photo 1
Property 52631 photo 2
Property 52631 photo 3
Property 52631 photo 4
Property 52631 photo 5
Property 52631 photo 6
Property 52631 photo 7

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 3675 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
305 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 24096
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
190 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 52177
  • Kvadratura 6145 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
225 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30919
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 43701
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 47381
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
220 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 46195
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
250 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 35219
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter