250 000 €
13158 €/m²
Property 63015 photo 1
Property 63015 photo 2
Property 63015 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2025
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 19 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65365
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 3390 €/m²
  • Kod objekta 63307
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 65250
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter