Prodaja - Kuća 375 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
Na upit
Property 8218 photo 1
Property 8218 photo 2
Property 8218 photo 3
Property 8218 photo 4
Property 8218 photo 5
Property 8218 photo 6
Property 8218 photo 7
Property 8218 photo 8
Property 8218 photo 9
Property 8218 photo 10
Property 8218 photo 11
Property 8218 photo 12
Property 8218 photo 13
Property 8218 photo 14
Property 8218 photo 15
Property 8218 photo 16
Property 8218 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 375 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, WC, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 2304 €/m²
  • Kod objekta 10438
  • Kvadratura 564 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
320 000 € 2038 €/m²
  • Kod objekta 60171
  • Kvadratura 157 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 29658
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 25234
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 420 000 € 5680 €/m²
  • Kod objekta 34172
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
490 000 € 3202 €/m²
  • Kod objekta 62905
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 912 €/m²
  • Kod objekta 37336
  • Kvadratura 526 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
525 000 € 2282 €/m²
  • Kod objekta 63437
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter