Property 64471 photo 1
Property 64471 photo 2
Property 64471 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod objekta 64272
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4821 €/m²
  • Kod objekta 65763
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 62278
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 64237
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter