225 000 €
3125 €/m²
Property 66129 photo 1
Property 66129 photo 2
Property 66129 photo 3
Property 66129 photo 4
Property 66129 photo 5
Property 66129 photo 6
Property 66129 photo 7
Property 66129 photo 8
Property 66129 photo 9
Property 66129 photo 10
Property 66129 photo 11
Property 66129 photo 12
Property 66129 photo 13
Property 66129 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1962
  • Godina renoviranja: 2011
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 72 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 63924
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod objekta 64263
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
325 000 € 2241 €/m²
  • Kod objekta 65509
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod objekta 64951
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 65291
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 4416 €/m²
  • Kod objekta 65758
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter