Prodaja - Mezoneta 470 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
1 400 000 € 1 200 000 €
2553 €/m²
Property 4055 photo 1
Property 4055 photo 2
Property 4055 photo 3
Property 4055 photo 4
Property 4055 photo 5
Property 4055 photo 6
Property 4055 photo 7
Property 4055 photo 8
Property 4055 photo 9
Property 4055 photo 10
Property 4055 photo 11
Property 4055 photo 12
Property 4055 photo 13
Property 4055 photo 14
Property 4055 photo 15
Property 4055 photo 16
Property 4055 photo 17
Property 4055 photo 18
Property 4055 photo 19
Property 4055 photo 20
Property 4055 photo 21
Property 4055 photo 22
Property 4055 photo 23
Property 4055 photo 24
Property 4055 photo 25
Property 4055 photo 26
Property 4055 photo 27
Property 4055 photo 28
Property 4055 photo 29
Property 4055 photo 30

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 470 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 3649
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod objekta 8247
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod objekta 64820
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 8450 €/m²
  • Kod objekta 63879
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 37298
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod objekta 58421
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 19657
  • Kvadratura 232 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60413
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter