1 400 000 €
3590 €/m²
Property 57179 photo 1
Property 57179 photo 2
Property 57179 photo 3
Property 57179 photo 4
Property 57179 photo 5
Property 57179 photo 6
Property 57179 photo 7
Property 57179 photo 8
Property 57179 photo 9
Property 57179 photo 10
Property 57179 photo 11
Property 57179 photo 12
Property 57179 photo 13
Property 57179 photo 14
Property 57179 photo 15
Property 57179 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 390 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u podrumu se sastoji od jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 37298
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod objekta 64820
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 64232
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod objekta 3143
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 3649
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56947
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter