1 400 000 €
8974 €/m²
Property 65676 photo 1
Property 65676 photo 2
Property 65676 photo 3
Property 65676 photo 4
Property 65676 photo 5
Property 65676 photo 6
Property 65676 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 130 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodajumezoneta od 156 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60412
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod objekta 64181
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod objekta 3143
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 60414
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod objekta 8247
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Kod objekta 65345
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 58407
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter