70 000 €
1707 €/m²
Property 62395 photo 1
Property 62395 photo 2
Property 62395 photo 3
Property 62395 photo 4
Property 62395 photo 5
Property 62395 photo 6
Property 62395 photo 7
Property 62395 photo 8
Property 62395 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1966
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i tende, grejanje.

Za prodaju
85 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63377
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 65700
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod objekta 63795
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod objekta 64511
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod objekta 54730
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter