75 000 €
149 €/m²
Property 6228 photo 1
Property 6228 photo 2
Property 6228 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 503 kv.m. na Eviji. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 125 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
75 000 € 149 €/m²
  • Kod objekta 6228
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
86 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 5165
  • Kvadratura 1322 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
70 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 9838
  • Kvadratura 471 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
65 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 6548
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 5277
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
85 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 50175
  • Kvadratura 1030 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32968
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter