Prodaja - Zemljište 6100 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
70 000 € 50 000 €
8 €/m²
Property 11940 photo 1
Property 11940 photo 2
Property 11940 photo 3
Property 11940 photo 4
Property 11940 photo 5
Property 11940 photo 6
Property 11940 photo 7
Property 11940 photo 8
Property 11940 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 99 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6100 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
65 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 55866
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52907
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 51599
  • Kvadratura 19704 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
85 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 65451
  • Kvadratura 517 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 62866
  • Kvadratura 404 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 42071
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter