Prodaja - Zemljište 925 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
80 000 €
86 €/m²
Property 62225 photo 1
Property 62225 photo 2
Property 62225 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 925 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 740 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
80 000 € 179 €/m²
  • Kod objekta 34740
  • Kvadratura 445 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 25739
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
84 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 63180
  • Kvadratura 668 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52907
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50929
  • Kvadratura 2204 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
70 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61605
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59037
  • Kvadratura 742 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter