Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Olimpiaki Akti
85 000 €
21 €/m²
Property 52907 photo 1
Property 52907 photo 2
Property 52907 photo 3
Property 52907 photo 4
Property 52907 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
120 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51042
  • Kvadratura 13250 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 30614
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
90 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56040
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 31018
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
75 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 62866
  • Kvadratura 404 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52867
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter