95 000 €
42 €/m²
Property 51611 photo 1
Property 51611 photo 2
Property 51611 photo 3
Property 51611 photo 4
Property 51611 photo 5
Property 51611 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od grada: 0,7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2225 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
120 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 57918
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m
Za prodaju
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 54330
  • Kvadratura 28752 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 54604
  • Kvadratura 2199 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 50255
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
96 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 52490
  • Kvadratura 7063 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 42244
  • Kvadratura 272 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter