120 000 €
62 €/m²
Property 47188 photo 1
Property 47188 photo 2
Property 47188 photo 3
Property 47188 photo 4
Property 47188 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1114 m
  • Udaljenost od aerodroma: 69 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1924 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 38127
  • Kvadratura 5900 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
120 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47188
  • Kvadratura 1924 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
159 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 51499
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
120 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 57918
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
160 000 € 465 €/m²
  • Kod objekta 61490
  • Kvadratura 344 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 41955
  • Kvadratura 4519 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 52550
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter