Prodaja - Zemljište 500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kissamos
100 000 €
200 €/m²
Property 41762 photo 1
Property 41762 photo 2
Property 41762 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 120 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
130 000 € 118 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25405
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
100 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 29508
  • Kvadratura 2240 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
130 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 57161
  • Kvadratura 1670 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 86 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 30992
  • Kvadratura 3020 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
108 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 36055
  • Kvadratura 1433 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
102 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 63400
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
140 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37577
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9900 m
Za prodaju
100 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 49098
  • Kvadratura 2375 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
140 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 57456
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
102 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 48429
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter