50 000 €
100 €/m²
Property 19942 photo 1
Property 19942 photo 2
Property 19942 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 56 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Eviji. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
66 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 37426
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
70 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 9838
  • Kvadratura 471 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
45 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 42236
  • Kvadratura 14600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 6548
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
48 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 5176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 6209
  • Kvadratura 546 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 6188
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6185
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 6211
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter