Property 61831 photo 1
Property 61831 photo 2
Property 61831 photo 3
Property 61831 photo 4
Property 61831 photo 5
Property 61831 photo 6
Property 61831 photo 7
Property 61831 photo 8
Property 61831 photo 9
Property 61831 photo 10
Property 61831 photo 11
Property 61831 photo 12
Property 61831 photo 13
Property 61831 photo 14
Property 61831 photo 15
Property 61831 photo 16
Property 61831 photo 17

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2008
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 410 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 57841
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61935
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 57400
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
139 000 € 1404 €/m²
  • Kod objekta 65922
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2698 €/m²
  • Kod objekta 59130
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter