208 000 €
2419 €/m²
Property 57841 photo 1
Property 57841 photo 2
Property 57841 photo 3
Property 57841 photo 4
Property 57841 photo 5
Property 57841 photo 6
Property 57841 photo 7
Property 57841 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju stan od 86 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod objekta 63911
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod objekta 65220
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 65348
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter