180 000 € 160 000 €
2286 €/m²
Property 58145 photo 1
Property 58145 photo 2
Property 58145 photo 3
Property 58145 photo 4
Property 58145 photo 5
Property 58145 photo 6
Property 58145 photo 7
Property 58145 photo 8
Property 58145 photo 9
Property 58145 photo 10
Property 58145 photo 11
Property 58145 photo 12
Property 58145 photo 13
Property 58145 photo 14
Property 58145 photo 15
Property 58145 photo 16
Property 58145 photo 17
Property 58145 photo 18
Property 58145 photo 19
Property 58145 photo 20
Property 58145 photo 21
Property 58145 photo 22
Property 58145 photo 23
Property 58145 photo 24

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 60552
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod objekta 62804
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 66037
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod objekta 65220
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 63009
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter