400 000 €
3883 €/m²
Property 58949 photo 1
Property 58949 photo 2
Property 58949 photo 3
Property 58949 photo 4
Property 58949 photo 5
Property 58949 photo 6
Property 58949 photo 7
Property 58949 photo 8
Property 58949 photo 9
Property 58949 photo 10

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 590 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 103 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
491 000 € 4676 €/m²
  • Kod objekta 58952
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 59653
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 000 € 4738 €/m²
  • Kod objekta 58965
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65493
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
419 000 € 5513 €/m²
  • Kod objekta 57983
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 64140
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter