180 000 €
4390 €/m²
Property 65309 photo 1
Property 65309 photo 2
Property 65309 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 63313
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod objekta 60443
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 62799
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 65309
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod objekta 62967
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter