320 000 €
3516 €/m²
Property 61523 photo 1
Property 61523 photo 2
Property 61523 photo 3
Property 61523 photo 4
Property 61523 photo 5
Property 61523 photo 6
Property 61523 photo 7
Property 61523 photo 8
Property 61523 photo 9
Property 61523 photo 10
Property 61523 photo 11

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 12830 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 91 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod objekta 63014
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod objekta 63011
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod objekta 63032
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter