280 500 €
6841 €/m²
Property 63011 photo 1
Property 63011 photo 2
Property 63011 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2025
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter