315 000 €
3150 €/m²
Property 60035 photo 1
Property 60035 photo 2
Property 60035 photo 3
Property 60035 photo 4
Property 60035 photo 5
Property 60035 photo 6
Property 60035 photo 7
Property 60035 photo 8
Property 60035 photo 9
Property 60035 photo 10
Property 60035 photo 11
Property 60035 photo 12
Property 60035 photo 13
Property 60035 photo 14
Property 60035 photo 15
Property 60035 photo 16

Detalji

  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 1996
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63153
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod objekta 63014
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod objekta 65319
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter