135 000 €
1627 €/m²
Property 43155 photo 1
Property 43155 photo 2
Property 43155 photo 3
Property 43155 photo 4
Property 43155 photo 5
Property 43155 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1986
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m na Kritu. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
120 000 € 99 000 € 1320 €/m²
  • Kod objekta 65523
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod objekta 61898
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 64874
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
183 000 € 4575 €/m²
  • Kod objekta 64894
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Kod objekta 43109
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter