345 000 €
2924 €/m²
Property 56376 photo 1
Property 56376 photo 2
Property 56376 photo 3
Property 56376 photo 4
Property 56376 photo 5
Property 56376 photo 6
Property 56376 photo 7
Property 56376 photo 8
Property 56376 photo 9
Property 56376 photo 10
Property 56376 photo 11
Property 56376 photo 12
Property 56376 photo 13
Property 56376 photo 14
Property 56376 photo 15
Property 56376 photo 16
Property 56376 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, travnjak, alarm, ostavu.

Za prodaju
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 57656
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 64934
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63322
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61840
  • Kvadratura 1732 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod objekta 61960
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 56376
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter