374 000 €
5343 €/m²
Property 59947 photo 1
Property 59947 photo 2
Property 59947 photo 3
Property 59947 photo 4
Property 59947 photo 5
Property 59947 photo 6
Property 59947 photo 7
Property 59947 photo 8
Property 59947 photo 9
Property 59947 photo 10
Property 59947 photo 11
Property 59947 photo 12
Property 59947 photo 13
Property 59947 photo 14
Property 59947 photo 15
Property 59947 photo 16
Property 59947 photo 17
Property 59947 photo 18
Property 59947 photo 19

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 64934
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod objekta 61960
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod objekta 61691
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 64933
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 57656
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 56376
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter