Property 61840 photo 1
Property 61840 photo 2
Property 61840 photo 3
Property 61840 photo 4
Property 61840 photo 5
Property 61840 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2024
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 4
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 1732 kv.m na Kritu. Stan se sastoji od 4 sprata. u podrumu se sastoji od na prizemlju se sastoji od na prvom spratu se sastoji od Loft se sastoji od Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Kod objekta 43109
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
395 000 € 3062 €/m²
  • Kod objekta 65952
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
660 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 66026
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod objekta 56907
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
54 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 64571
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter