360 000 €
3051 €/m²
Property 56377 photo 1
Property 56377 photo 2
Property 56377 photo 3
Property 56377 photo 4
Property 56377 photo 5
Property 56377 photo 6
Property 56377 photo 7
Property 56377 photo 8
Property 56377 photo 9
Property 56377 photo 10
Property 56377 photo 11
Property 56377 photo 12
Property 56377 photo 13
Property 56377 photo 14
Property 56377 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, alarm, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50278
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod objekta 61960
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 56376
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3008 €/m²
  • Kod objekta 62338
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61840
  • Kvadratura 1732 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Ekskluzivni Za prodaju
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod objekta 61691
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter