Property 66024 photo 1
Property 66024 photo 2
Property 66024 photo 3
Property 66024 photo 4
Property 66024 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 130 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 3062 €/m²
  • Kod objekta 65952
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
375 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61692
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50278
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 56376
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3008 €/m²
  • Kod objekta 62338
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 57656
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 64934
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter