Prodaja - Zemljište 949 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
33 000 €
34 €/m²
Property 61021 photo 1
Property 61021 photo 2
Property 61021 photo 3
Property 61021 photo 4
Property 61021 photo 5
Property 61021 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 949 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 760 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
48 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63521
  • Kvadratura 451 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
43 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31150
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50928
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 36912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
48 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 31015
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
35 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37558
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
45 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63336
  • Kvadratura 423 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter