35 000 €
65 €/m²
Property 38502 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 535 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
33 000 €
  • Kod objekta 3680
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
45 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 14839
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
48 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 31015
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 31019
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
39 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 50041
  • Kvadratura 9911 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
34 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 9259
  • Kvadratura 3250 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
35 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 10512
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
43 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 56300
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter