Prodaja - Zemljište 472 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Korinos Kunkos
40 000 € 35 000 €
74 €/m²
Property 57745 photo 1
Property 57745 photo 2
Property 57745 photo 3
Property 57745 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 13500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 472 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 370 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 38999
  • Kvadratura 6830 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
55 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 28738
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
45 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 53297
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
35 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37558
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
35 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 10274
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 36912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter