Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
40 000 €
10 €/m²
Property 36912 photo 1
Property 36912 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 39976
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
55 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 63777
  • Kvadratura 1138 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
34 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 9259
  • Kvadratura 3250 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
35 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65613
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 65478
  • Kvadratura 963 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
45 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 59365
  • Kvadratura 464 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 35139
  • Kvadratura 1520 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
55 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 39559
  • Kvadratura 206 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter