290 000 €
35 €/m²
Property 50144 photo 1
Property 50144 photo 2
Property 50144 photo 3
Property 50144 photo 4
Property 50144 photo 5
Property 50144 photo 6
Property 50144 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 48 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8076 kv.m. na Atici. Na zemljištu: bunar. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
430 000 € 431 €/m²
  • Kod objekta 13792
  • Kvadratura 996 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
430 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 5918
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
310 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 43733
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
240 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 29069
  • Kvadratura 906 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
240 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 31349
  • Kvadratura 1273 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
275 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 11564
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter