320 000 €
2462 €/m²
Property 63481 photo 1
Property 63481 photo 2
Property 63481 photo 3
Property 63481 photo 4
Property 63481 photo 5
Property 63481 photo 6
Property 63481 photo 7
Property 63481 photo 8
Property 63481 photo 9
Property 63481 photo 10
Property 63481 photo 11
Property 63481 photo 12
Property 63481 photo 13
Property 63481 photo 14
Property 63481 photo 15
Property 63481 photo 16
Property 63481 photo 17
Property 63481 photo 18
Property 63481 photo 19
Property 63481 photo 20
Property 63481 photo 21
Property 63481 photo 22
Property 63481 photo 23
Property 63481 photo 24
Property 63481 photo 25
Property 63481 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 325 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 130 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 37262
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 12558
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
310 000 € 3563 €/m²
  • Kod objekta 65187
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
460 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 26999
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
290 000 € 966 €/m²
  • Kod objekta 47320
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 60759
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter