450 000 €
4206 €/m²
Property 41938 photo 1
Property 41938 photo 2
Property 41938 photo 3
Property 41938 photo 4
Property 41938 photo 5
Property 41938 photo 6
Property 41938 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 107 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, lift, grejanje.

Za prodaju
378 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 56725
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 7241 €/m²
  • Kod objekta 65475
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 65669
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod objekta 58961
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter