250 000 €
6944 €/m²
Property 60142 photo 1
Property 60142 photo 2
Property 60142 photo 3
Property 60142 photo 4
Property 60142 photo 5
Property 60142 photo 6
Property 60142 photo 7
Property 60142 photo 8
Property 60142 photo 9
Property 60142 photo 10
Property 60142 photo 11
Property 60142 photo 12
Property 60142 photo 13
Property 60142 photo 14
Property 60142 photo 15
Property 60142 photo 16
Property 60142 photo 17
Property 60142 photo 18
Property 60142 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 11
  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter