179 000 €
2057 €/m²
Property 59874 photo 1
Property 59874 photo 2
Property 59874 photo 3
Property 59874 photo 4
Property 59874 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16,5 km

Opis

Na prodaju stan od 87 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 60056
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 60737
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
205 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 60786
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 62278
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 62453
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 62607
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter