Prodaja - Zemljište 200 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
45 000 €
225 €/m²
Property 14839 photo 1
Property 14839 photo 2
Property 14839 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 200 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 30430
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
45 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56806
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
50 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 38999
  • Kvadratura 6830 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter