Prodaja - Zemljište 3830 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
40 000 €
10 €/m²
Property 34196 photo 1
Property 34196 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3830 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
35 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65613
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 45849
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 62226
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
34 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 9259
  • Kvadratura 3250 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
39 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65481
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter