70 000 €
264 €/m²
Property 59052 photo 1
Property 59052 photo 2
Property 59052 photo 3
Property 59052 photo 4
Property 59052 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 265 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
70 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61605
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
65 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 25701
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 31080
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
100 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50929
  • Kvadratura 2204 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
60 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 58933
  • Kvadratura 1393 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
60 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 51577
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52588
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 30430
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter