Prodaja - Zemljište 1393 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
60 000 €
43 €/m²
Property 58933 photo 1
Property 58933 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1393 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1114 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52907
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 38337
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 32787
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
62 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63431
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter