150 000 €
65 €/m²
Property 57948 photo 1
Property 57948 photo 2
Property 57948 photo 3
Property 57948 photo 4
Property 57948 photo 5
Property 57948 photo 6
Property 57948 photo 7
Property 57948 photo 8
Property 57948 photo 9
Property 57948 photo 10
Property 57948 photo 11
Property 57948 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2307 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 414 kv.m.

Za prodaju
175 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33679
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
130 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 32703
  • Kvadratura 1174 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
145 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 51234
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 6 m
Za prodaju
155 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 48281
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
210 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 35065
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 31501
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 57948
  • Kvadratura 2307 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33563
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter