Prodaja - Zemljište 2400 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
190 000 €
79 €/m²
Property 36302 photo 1
Property 36302 photo 2
Property 36302 photo 3
Property 36302 photo 4
Property 36302 photo 5
Property 36302 photo 6
Property 36302 photo 7
Property 36302 photo 8
Property 36302 photo 9
Property 36302 photo 10
Property 36302 photo 11
Property 36302 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 31 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2400 kv.m. na Krfu. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33563
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 37860
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
250 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 56546
  • Kvadratura 2569 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
240 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50971
  • Kvadratura 4236 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 46092
  • Kvadratura 8841 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
250 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 29440
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34399
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63174
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m

Prijava za Newsletter