145 000 €
96 €/m²
Property 51234 photo 1
Property 51234 photo 2
Property 51234 photo 3
Property 51234 photo 4
Property 51234 photo 5
Property 51234 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina.

Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 29912
  • Kvadratura 4131 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
168 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 50823
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
195 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 32463
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 44032
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
155 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 48281
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 38953
  • Kvadratura 8104 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
145 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 51234
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 6 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 51486
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m

Prijava za Newsletter