130 000 €
110 €/m²
Property 32703 photo 1
Property 32703 photo 2
Property 32703 photo 3
Property 32703 photo 4
Property 32703 photo 5
Property 32703 photo 6
Property 32703 photo 7
Property 32703 photo 8
Property 32703 photo 9
Property 32703 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1174 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 640 kv.m.

Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
135 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 61049
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
125 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 62298
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
165 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56976
  • Kvadratura 20120 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
155 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 65405
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 42007
  • Kvadratura 1210 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
155 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 48281
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 50343
  • Kvadratura 7200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter