Prodaja - Zemljište 6000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
175 000 €
29 €/m²
Property 33679 photo 1
Property 33679 photo 2
Property 33679 photo 3
Property 33679 photo 4
Property 33679 photo 5
Property 33679 photo 6
Property 33679 photo 7
Property 33679 photo 8
Property 33679 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 37 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. na Krfu. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
180 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 29912
  • Kvadratura 4131 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 51486
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
200 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 38650
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 33054
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 44928
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
180 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 42239
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
230 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 57883
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
210 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 35065
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 38944
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
190 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 44584
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter